Wykaz akcji kadr wojewódzkich 2023
SPORT KADRA MIEJSCE TERMIN OSOBA ODPOWIEDZIALNA
piłka siatkowa K | KWM | Słońsk | 29.01-03.02.2023 | Dariusz Czarny | |
tenis stołowy | KWJM/KWM | Drzonków | 29.01-04.02.2023 | Paweł Sroczyński | |
piłka siatkowa K | KWM | Słońsk | 29.01-.03.02.2023 | Dariusz Czarny | |
szermierka | KWM | Karpacz | 06-12.02.2023 | Tomasz Cygański | |
piłka nożna K | KWM | Kostrzyn | 18.02.2023 | Tomasz Zieliński | |
piłka nożna K | KMW | Gorzów Wlkp. | 24.02.2023 | Jacek Malewicz | |
piłka siatkowa M | KWM | Zielona Góra | 24-26.02.2023 | Zielona Góra | |
judo | KWJM | Piaseczno | 03-04.03.2023 | Maciej Kaczorowski | |
piłka nożna K | KWM | Zielona Góra | 04.03.2023 | Jacek Malewicz | |
gimnastyka-trampolina | KWJM | Olkusz | 10-11.03.2023 | Jarosław Taryma | |
saneczkarstwo | KWM | Karpacz | 11-13.03.2023 | Zofia Pocztarek | |
zapasy klasyczne | KWJMŁD | Janów Lubelski | 03-04.03.2023 | Krzysztof Danielewski | |
piłka nożna K | KWM | Zielona Góra | 04.03.2023 | Jacek Malewicz | |
strzelectwo | KWJM/KWJMŁD | Poznań | 18.03.2023 | Jerzy Zarzycki | |
piłka nożna K | KWM | Lubsko | 19.03.2023 | Katarzyna Nowicka | |
piłka siatkowa M | KWM | Zielona Góra | 24-26.03.2023 | Waldemar Malinowski | |
piłka nożna K | KWM | Dzierżoniów | 24-26.03.2023 | Piotr Kobyłecki | |
pływanie | KWM | Nowa Ruda | 24-25.03.2023 | Piotr Maziewski | |
zapasy klasyczne | KWJM | Kostrzyn | 24-26.03.2023 | Krzysztof Danielewski | |
lekka atletyka | KWM | Zgorzelec | 01-08.04.2023 | Dariusz Wisz | |
piłka nożna M | KWM | JArocin | 05.04.2023 | WOjciech Drożdż | |
lekka atletyka | KWM | Karpacz | 11-16.04.2023 | Marcin Urszulak | |
zapasy K | KWJ/KWJM/KWM | Lubsko | 03-04.04.2023 | Mirosław Sawicki | |
strzelectwo | KWJMŁD | Bydgoszcz | 21-25.04.2023 | Roman Kędra | |
pięciobój nowoczesny | KWJM | Cetniewo | 14-16.04.2023 | Jan Korsak | |
gimnastyka akrobatyka zespoły | KWM | Świdnica | 14-16.04.2023 | Sławomir Szliter | |
koszykówka M | KWM | Żary | 14-16.04.2023 | Tomasz Sobczak | |
piłka ręczna K | KWM | Zielona Góra | 14-16.04.2003 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
zapasy klasyczne | KWJMD/KWJM | Żary | 14-20.04.2023 | Krzysztof Danielewski | |
lekka atletyka | KWM | Sosnówka | 21-30.04.2023 | Zygmunt Szwarc | |
kolarstwo | KWM | Przesieka | 11-18.04.2023 | Marek Marcyniuk | |
judo | KWJM | Poznań | 17-18.04.2023 | Maciej Kaczorowski | |
kolarstwo | KWM | Przesieka | 11-18.04.2023 | Marek Marcyniuk | |
strzelectwo | KWJMŁD | Bydgoszcz | 21-25.04.2023 | Roman Kędra | |
piłka nożna M | KWM | Lubin | 27.04.2023 | Wojciech Drożdż | |
wioslarstwo | KWJMŁD | Poznań | 28-30.04.2023 | Piotr Basta | |
strzelectwo | KWJM | Ustka | 29.04-02.05.2023 | Marcin Pawelski | |
koszykówka M | KWM | Żary | 05-07.05.2023 | Tomasz Sobczak | |
pływanie | KWM | Wałcz | 03-12.05.2023 | Piotr Maziewski | |
piłka siatkowa K | KWM | Zielona Góra | 05-06.05.2023 | Dariusz Czarny | |
strzelectwo | KWM | Zielona Góra | 04-07.05.2023 | Jerzy Zarzycki | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 05-07.05.2023 | Marek Książkiewicz | |
strzelectwo | KWJMŁD | Ustka | 10-14.05.2023 | Roman Kędra | |
zapasy klasyczne | KWJM | Gomulin | 12-14.05.2023 | Krzysztof Danielewski | |
pięciobój nowoczesny | KWJM | Warszawa | 12-14.05.2023 | Jan Korsak | |
piłka siatkowa M | KWM | Zielona Góra | 13-14.05.2023 | Wldemar Malinowski | |
kajakarstwo | KWJMŁD | Wałcz | 17.05-01.06.2023 | Rafał Krajewski | |
strzelectwo | KWJM | Starachowice | 18-21.05.2023 | Marcin Pawelski | |
strzelectwo | KWJMŁD | Baborówko | 18-21.05.2023 | Joanna Skibińska | |
koszykówka K | KWM | Gorzów Wlkp | 21.05.2023 | Dariusz Odej | |
judo | KWM/KWJM | Bielsko-Biała | 21-24.05.2023 | Maciej Kaczorowski | |
badminton | KWJMŁD/KWM | Lubniewice | 24-28.05.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
piłka nożna K | KWM | Babimost | 25-28.05.2023 | Kamil Jaźwiński | |
jeździectwo | KWJMŁD | Śrem | 25-28.05.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
wioślarstwo | KWM/KWJM | Kruszwica | 26-28.05.2023 | Paulina Zastawa-Schodowska | |
badminton | KWJMŁD | Sulęcin | 01-04.06.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
badminton | KWJMŁD | Białystok | 01-04.06.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
jeździectwo | KWJMŁD | Kołobrzeg | 02-04-06.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
strzelectwo | KWJM | Tarnów | 04-04.06.2023 | Roman Kędra | |
jeździectwo | KWJMŁD | Sienica | 03-04.06.2023 | Joanna Skibińska | |
piłka nożna M | KWM | Słubice | 07.06.2023 | Wojciech Drożdż | |
koszykówka M | KWM | Wrocław | 08-11.06.2023 | Tomasz Sobczak | |
jeździectwo | KWJMŁD | Poznań | 08-11.06.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
akrobatyka zespoły | KWM | Rzeszów | 08-11.06.2023 | Sławomir Szliter | |
lekka atletyka | KWM | Bydgoszcz | 07-16.06.2023 | Zenon Kowalski | |
strzelectwo | KWJMŁD | Wrocław | 08-11.06.2023 | Jerzy Zarzycki | |
pięciobój nowoczesny | KWJM | Grudziądz | 16-18.06.2023 | Jan Korsak | |
piłka nożna K | KWM | Międzyrzecz | 17-18.06.2023 | Tomasz Zieliński | |
piłka wodna | KWM | Gorzów Wlkp. | 19-22.06.2023 | Sebastian Żabski | |
jeździectwo | KWJMŁD | Strzegom | 22-25.06.2023 | Joanna Skibińska | |
badminton | KWM | Suchedniów | 23-26.06.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
lekka atletyka | KWM | Powodów | 24-30.06.2023 | Zygmunt Szwarc | |
piłka siatkowa M | KWM | Zielona Góra | 26.06-01.07.2023 | Waldemar Malinowski | |
kickboxing | KWM | Zakopane | 24.06-01.07.2023 | Bogumił POłoński | |
żeglarstwo | KWM/KWJM | Sława | 24.06-03.07.2023 | Agnieszka Racino | |
zapasy klasyczne | KWM | Racibórz | 28.06-05.07.20230 | MAciej Korochoda | |
jeździectwo | KWJMŁD | Jakubowice | 06-09.07.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
jeździectwo | KWJMŁD | Śrem | 30.06-02.07.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
jeździectwo | KWJMŁD | Biskupiec | 13-16.07.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
gimnastyka-trampolina | KWjMłD | Ustronie Morskie | 02-08.07.2023 | Radosław Walczak | |
tenis stołowy | KWJMŁD | Drzonków | 14-23.07.2023 | Paweł Sroczyński | |
strzelectwo | KWJMŁD | Zielona Góra | 12-19.07.2023 | Jerzy Zarzycki | |
strzelectwo | KWJMŁD | Wrocław | 20-24.07.2023 | JErzy Zarzycki | |
badminton | KWJMŁD/KWM | Łeba | 04-15.07.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
wioślarstwo | KWJMŁD | Wagrowiec | 03-14.07.2023 | Piotr BAsta | |
saneczkarstwo | KWJMŁD/KWM/KWJM | Gołdap | 26.06-07.07.2023 | Zofia Pocztarek | |
judo | KWJMŁD | Chłapowo | 24.06-02.07.2023 | Dariusz Giedziun | |
sumo | KWM | Kołobrzeg | 11-17.07.2023 | Małgorzata Kitowska | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 02-07.07.2023 | MArek Książkiewicz | |
kajakarstwo | KWM | Wałcz | 19-29.07.2023 | Marek Bohdziun | |
piłka ręczna K | KWM | Kargowa | 03-09.07.2023 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
tenis | KWM | Żabno | 11-20.07.2023 | Łukasz Sęk | |
jeździectwo | KWJMŁD | Facimiech | 20-23.07.2023 | Joanna Skibińska | |
wioślarstwo | KWM | Wągrowiec | 03-19.07.2023 | Paulina Zastawa-Schodowska | |
kickboxing | KWM | Zakopane | 24.06-01.07.2023 | Bogumił Połoński | |
judo | KWM | Kołobrzeg | 11-18.07.2023 | Maciej Kaczorowski | |
akrobatyka zespoły | KWM | Ustronie Morskie | 09-16.07.2023 | Danuta Majewska | |
gimnastyka-trampolina | KWJM | Ustronie Morskie | 02-08.07.2023 | Radosław Walczak | |
wioślarstwo | KWJM | Wągrowiec | 03-19.07.2023 | Paulina Zastawa-Schodowska | |
jeździectwo | KWJMŁD | Strzegom | 03-06.08.2023 | Joanna Skibińska | |
strzelectwo | KWJM | Zielona Góra | 01-11.07.2023 | Jerzy Zarzycki | |
judo | KWJM | Kołobrzeg | 11-18.07.2023 | Tomasz Zieliński | |
koszykówka K | KWM | Drezdenko | 08-10.09.2023 | Dariusz Odej | |
zapasy K/klasyczne | KWJM/KWJMŁD/KWM | Międzyzdroje | 02-12.08.2023 | Artur Żołna | |
szermierka | KWJM | Spała | 18-27.08.2023 | Tomasz Cygański | |
saneczkarstwo | KWJM/KWJMŁD/KWM | Gołdap | 19-30.08.2023 | Zofia Pocztarek | |
kajakarstwo | KWJM | Lubniwice | 24.07-10.08.2023 | Marcin Ponomenkow | |
tenis stołowy | KWJM/KWJMŁD/KWM | Limanowa | 26.07-04.08.2023 | Paweł Sroczynski | |
tenis stołowy | KWJM/KWM | Drzonków | 18-27.08.2023 | Paweł Sroczyński | |
judo | KWJM | Przesieka | 23.07-06.08.2023 | Dariusz Giedziun | |
judo | KWJM | Zakopane | 20-27.08.2023 | Tomasz Zieliński | |
kajakarstwo | KWJM | Wałcz | 19.07-05.08.2023 | Marek Bohdziun | |
kajakarstwo | KWJM | Lubniewice | 13.07-09.08.2023 | Monika Chrobot | |
kajakarstwo | KWJM | Świętno | 17.07-08.08.2023 | Dariusz Michalak | |
podnoszenie ciężarów | KWJMŁD/KWM | Chromiec | 07-14.08.2023 | Michał Strykowski | |
szermierka | KWJMŁD/KWM | Spała | 18-27.08.2023 | Tomasz Cygański | |
pięciobój nowoczesny | KWJMŁD | Spała | 18-27.08.2023 | Tomasz Cygański | |
zapasy klasyczne | KWJMŁD | Żary | 25-31.08.2023 | Krzysztof Danielewski | |
jeździectwo | KWJMŁD | Strzegom | 03-06.08.2023 | Joanna Skibińska | |
jeździectwo | KWJMŁD | Baborówko | 17-20.08.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
tenis stołowy | KWJMŁD | Drzonków | 14-27.08.2023 | PAweł Sroczyński | |
badminton | KWJMŁD | Szklarska Poręba | 20-26.08.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
kajakarstwo | KWJMŁD | Lubniewice | 13.07-03.08.2023 | Monika Chrobot | |
kajakarstwo | KWJMŁD | Świętno | 17.07-08.08.2023 | Dariusz Michalak | |
kajakarstwo | KWJMŁD | Lubniewice | 13.07-09.08.2023 | Monika Chrobot | |
kajakarstwo | KWJMŁD | Wałcz | 19.07-09.08.2023 | Marek Bohdziun | |
judo | KWJMŁD | Przesieka | 23.07-06.08.2023 | Dariusz Giedziun | |
judo | KWJMŁD | Chłapowo | 17-27.08.2023 | Dariusz Giedziun | |
sumo | KWM | Stegna | 23.07-01.08.2023 | Małgorzata Kitowska | |
lekka atletyka | KWM | Międzyzdroje | 19-28.08.2023 | Agnieszka Woźniak | |
lekka atletyka | KWM | Kołobrzeg | 13-23.08.2023 | Zygmint Szwarc | |
lekka atletyka | KWM | Pogorzelica | 17-27.08.2023 | Łukasz Horoszkiewicz | |
lekka atletyka | KWM | Szklarska Poręba | 01-10.08.2023 | Piotr Kiedrowicz | |
lekka atletyka | KWM | Powodowo | 06-14.08.2023 | Mateusz Wisz | |
kolarstwo | KWM | Srebrna Góra | 07-14.08.2023 | Marek Marcyniuk | |
strzelectwo | KWM | Zielona Góra | 25.08-03.09.2023 | Jerzy Zarzycki | |
sumo | KWM | Zakopane | 20-26.08.2023 | Małgorzata Kitowska | |
jeździetwo | KWJMŁD | Zielona Góra-Droznków | 26-27.08.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
koszykówka M | KWM | Międzyzdroje | 20-27.08.2023 | Tomasz Sobczak | |
kajakarstwo | KWM | Świętno | 17.07-03.08.2023 | Dariusz Michalak | |
kajakarstwo | KWM | Lubniewice | 24.07-03.08.2023 | MArcin Ponomarenkov | |
piłka siatkowa K | KWM | Sieraków | 01-08.08.2023 | Dariusz Czarny | |
kickboxing | KWM | Borowice | 02-11.08.2023 | Bogumił Połoński | |
judo | KWJM | Chłapowo | 17-27.08.2023 | Dariusz Giedziun | |
judo | KWM | Zakopane | 20-27.08.2023 | Maciej Kaczorowski | |
łucznictwo | KWM | Goszczanowo | 06-18.08.2023 | Małgorzta Knutowicz | |
żeglarstwo | KWM/KWJM | Sława | 21-24.08.2023 | Agnieszka Racino | |
szermierka | KWJMŁD | Cetniewo | 17-27.08.2023 | Krystian Faikis | |
piłka wodna | KWM | Gorzów Wlkp. | 21-25.08.2023 | Sebastian Żabski | |
piłka nożna K | KWM | Kostrzyn n/O | 01-02.09.2023 | Krzysztof Stepięń | |
piłka nożna M | KWM | Warszawa | 06-07.09.2023 | Wojciech Drożdż | |
judo0 | KWJMŁD | Sochaczew | 15-16.09.2023 | Grzegorz Bączykowski | |
pięciobój nowoczesny | KWJM | Zielona Góra | 14-26.08.2023 | Jan Korsak | |
sumo | KWM | Kwidzyn | 08-09.09.2023 | Małgorzata Kitowska | |
zapasy klasyczne | KWJMŁD | Warszawa | 15-16.09.2023 | Mirosław Sawicki | |
piłka wodna | KWM | Gorzów Wlkp. | 18-21.09.2023 | Sebastian Żabski | |
strzelectwo | KWM | Wrocław | 04-08.10.2023 | Marcin Pawelski | |
piłka nożna K | KWM | Police | 08-10.09.2023 | Tomasz Zieliński | |
gimnastyka akrobatyka zespoły | KWM | Warszawa | 08-10.09.2023 | Sławomir Szliter | |
sumo | KWM | Kwidzyn | 08-09.09.2023 | Małgorzata Kitowska | |
saneczkarstwo | KWJMŁD | Karpacz | 13-22.09.2023 | Krzysztof Lipiński | |
jeździectwo | KWJMŁD | Strzegom | 14-17.09.2023 | Joanna Skibińska | |
saneczkartstwo | KWM/KWJM | Karpacz | 14-17.09.2023 | Zofia Pocztarek | |
koszykówka K | KWM | Szczecin | 15-17.09.2023 | Dariusz Odej | |
piłka nożna M | KWM | Krosno Odrz | 20.09.2023 | Wojciech Drożdż | |
badminton | KWJMŁD | Lubniewice | 19-24.09.2023 | Robert Aleksandrowicz | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 22-24.09.2023 | Marek Książkiewicz | |
gimnastyka trampolina | KWJMŁD | Biała Podlaska | 22-24.09.2023 | Radosław Walczak | |
szermierka | KWM | Spała | 22-29.10.2023 | Tomasz Cygański | |
jeździectwo | KWM/KWJMŁd | Drzonków-Zielona Góra | 23-24.09.2023 | Joanna Skibińska | |
judo | KWM/KWJM | Opole | 22-24.09.2023 | Maciej Kaczorowski/Tomasz Zieliński | |
sumo | KWM | Opole | 22-24.09.2023 | Małgorzata Kitowska | |
zapasy klasyczne | KWM | Żary | 29.09-01.10.2023 | Bogdan Kępiński | |
piłka nożna K | KWM | Międzyrzecz | 02.10.2023 | Tomasz Zieliński | |
łucznictwo | KWM | Borne Sulinowo | 27.09-06.10.2023 | Małgorzata Knutowicz | |
piłka nożna M | KWM | Lubin | 04-10.2023 | Wojciech Drożdż | |
pięciobój nowoczesny | KWJM/KWM | Pasym | 06-08.10.2023 | PAweł Dąbrowski | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 06-08.10.2023 | MArek Książkiewicz | |
gimnastyka trampolina | KWJM | Wilkowice | 06-08.10.2023 | Radosław Walczak | |
jeździectwo | KWM/KWJMŁD | Zielona Góra-Drzonków | 07-08.10.2023 | Rinaldo Kiecoń | |
podnoszenie ciężarów | KWM/KWJMŁD | Zielona Góra | 09-20.10.2023 | Michał Strykowski | |
piłka nozna K | KWM | Babimost | 12-15.10.2023 | Katarzyna Nowicka | |
judo | KWJMŁD | Rakoniewice | 13-14.10.2023 | Dariusz Giedziun | |
koszykówka K | KWM | Gdańsk | 15-18.10.2023 | Dariusz Odej | |
piłka wodna | KWM | Gorzów Wlkp. | 16-19.10.2023 | Sebastian Żabski | |
piłka nożna K | KWM | Międzyrzecz | 18.10.2023 | Kamila Szafrańska | |
strzelectwo | KWM/KWJM/KWJMŁD | Łeba | 19-22.10.2023 | Jerzy Zarzycki | |
pięciobój nowoczesny | KWJMŁD/KWJM/KWM | Spała | 22-29.10.2023 | Tomasz Cygański | |
koszykówka M | KWM | Żary | 27-29.10.2023 | Tomasz Sobczak | |
kajakarstwo | KWJM/KWM | Szczawnica | 15-25.10.2023 | Marcin Ponomarenkow | |
wioślarstwo | KWJMŁD/KWJM | Poznań | 20-22.10.2023 | Piotr Basta/Paulia Zastawa-Schodowska | |
zapasy klasyczne | KWJM | Żary Poznań | 25-28.10.20230 | Krzysztof Danielewski | |
piłka ręczna K | KWM | Zielona Góra | 21-22.10.2023 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
judo | KWJMŁD | Bytom | 22-29.10.2023 | Paweł Zagrodnik | |
piłka nożna K | KWM | Dzierżoniów | 27-29.10.2023 | Piotr Kobyłecki | |
lekka atletyka | KWM | Sosnówka | 24.11-03.12.2023 | Zygmunt Szwarc | |
strzelectwo | KWJM | Starachowice | 26-29.10.2023 | Jerzy Zarzycki | |
lekka atletyka | KWM | Karpacz | 31.10-05.11.2023 | Łukasz Horoszkiewicz | |
koszykówka K | KWM | Gorzów Wlkp. | 02.11.2023 | Dariusz Odej | |
pięciobój nowoczesny | KWM/KWJM | Spała | 02.12-03.12.2023 | Paweł Dabrowski | |
koszykówka K | KWM | Sława | 03-05.11.2023 | Dariusz Odej | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 03-05-11.2023 | Marek Książkiewicz | |
piłka ręczna K | KWM | Zielona Góra | 03-05.11.2023 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
judo | KWJMŁD/KWJM | Bytom | 03-05.11.2023 | Dariusz Giedziun | |
piłka nożna M | KWM | Zbąszynek | 08-11.2023 | Wojciech Drożdż | |
koszykówka M | KWM | Zielona Góra | 16-19.11.2023 | Tomasz Sobczak | |
gimnastyka akrobatyka zespoły | KWM | Łańcut | 17-19.11.2023 | Sławomir Szliter | |
strzelectwo sportowe | KWJMŁD | Wrocław | 09-12.11.2023 | Roman Kędra | |
koszykówka K | KWM | Żyrardów | 09-12.11.2023 | Dariusz Odej | |
zapasy klasyczne | KWJMŁD/KWJM | Wałbrzych | 10-11.11.2023 | Bogdan Kępiński | |
piłka ręczna K | KWM | Swidwin | 17-19.11.2023 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
koszykówka M | KWM | Żary | 10-12.11.2023 | TOmasz Sobczak | |
wioślarstwo | KWJM | Gorzów Wlkp. | 11-16.11.2023 | Paulina Zastawa-Schodowska | |
lekka atletyka | KWM | Zakopane | 12-19.11.2023 | Izabela Zaleska-Posmyk | |
lekka atletyka | KWM | Szklarska Poręba | 04-11.11.2023 | Dariusz Wisz | |
zapasy klasyczne | KWM | Janów Lubelski | 17-19.11.2023 | Maciej Korochoda | |
piłka wodna | KWM | Gorzów Wlkp. | 20-23.11.2023 | Sebastian Żabski | |
strzelectwo sportowe | KWM | Zielona Góra | 23-26.11.2023 | Jerzy Zarzycki | |
tenis stołowy | KWJMŁD | Bilcza | 23-26.11.2023 | Paweł Sroczyński | |
tenis stołowy | KWM | JAstrzębie Zdrój | 23-26.11.2023 | Paweł Sroczyński | |
judo | KWJM | Dariusz Giedziun | 24-25.11.2023 | Dariusz Giedziun | |
judo | KWJMŁD | KAtowice | 24-26.11.2023 | Dariusz Giedziun | |
kajakarstwo | KWJMŁD/KWJM/KWM | Jelenia Góra-Jagniątków | 25.11-05.12.2023 | MArek Bohdziun | |
kajakarstwo | KWM | Borowice | 27.11-10.12.2023 | Monika Chrobot | |
strzelectwo sportowe | KWJM | Zielona Góra | 29.11-03.12.2023 | Jerzy Zarzycki | |
strzelectwo sportowe | KWM | ZIelona Góra | 30.11-03.12.2023 | JErzy Zarzycki | |
zapasy K | KWJMŁD/KWJM/KWM | Boguszów Górce | 01-03.12.2023 | Mirosław Sawicki | |
strzelectwo sportowe | KWM | Zielona Góra | 04-10.12.2023 | Jerzy Zarzycki | |
strzelectwo sportowe | KWJMŁD/KWJM | Zielona Góra | 04-08.12.2023 | Jerzy Zarzycki | |
piłka ręczna K | KWM | Zielona Góra | 08-10.12.2023 | Agnieszka Płocińska-Bilon | |
zapasy klasyczne | KWJMŁD | Żary | 12-16.12.2023 | Bogdan Kępiński | |
strzelectwo sportowe | KWM | Zielona Góra | 12-14.12.2023 | Jerzy Zarzycki | |
tenis stołowy | KWJMŁD/KJWM | Kraków | 14-17.12.2023 | PAweł Sroczyński | |
piłka ręczna M | KWM | Trzciel | 15-17.12.2023 | Marek Książkiewicz | |
pięciobój nowoczesny | KWJMŁD | Karpacz | 26-31.12.2023 | Tomasz Cygański |