Wykaz akcji kadr wojewódzkich

 
sport kadra miejsce  termin osoba odpowiedzialna
 saneczkarstwo KWM Karpacz 07-16.02.2019 Krzysztof Lipiński
 saneczkarstwo KWJM Krynica Zdrój 17-21.02.2019 Jacek Zagozda
 saneczkarstwo KWJ Krynica Zdrój 17-21.02.2019 Jacek Zagozda
 saneczkarstwo KWMŁD Krynica Zdrój 25.02-03.03.2019 Krzysztof Lipiński
 saneczkarstwo KWMŁD Karpacz 07-06.02.2019 Krzysztof Lipiński
 saneczkarstwo KWJM Krynica Zdrój 25.02-03.03.2019 Zofia Pocztarek
 badminton KWM Suchedniów 08-10.03.2019 Robert Aleksandrowicz
 lekka atletyka KWM Sosnówka 15-23.03.2019 Zygmunt Szwarc
strzelectwo sportowe KWJ Rawicz 09.03.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWMŁD Rawicz 09.03.2019 Jerzy Zarzycki
piłka nożna K KWM Babimost 01-03.03.2019 Tomasz Zieliński
piłka nożna K KWJM Babimost 01-03.03.2019 Katarzyna Poźniak
saneczkarstwo KWJ Sigulda 05-14.03.2019 Zofia Pocztarek
saneczkarstwo KWMŁD Sigulda 05-14.03.2019 Zofia Pocztarek
judo KWJ Poznań 07-09.03.2019 Dariusz Giedziun
zapasy K KWJM KArlino 15-17.03.2019 Mirosław Sawicki
koszykówka K KWM Gorzów Wlkp. 17.03.2019 Łukasz Hiszpański
akrobatyka zespoły KWM Świdnica 15-17.03.2019 Sławomir Szliter
szermierka KWJM Warszawa 16-17.03.2019 Jarosław Czorniczek
szermierka KWMŁD Warszawa 16-17.03.2019 Jarosław Czorniczek
piłka nożna K KWM Babimost 18-19.03.2019 Tomasz Zieliński
piłka nożna K KWJM Babimost 18-19.03.2019 Robert Dziadul
pływanie KWM Nowa Ruda 22-23.03.2019 Radosław Nitschke
kolarstwo KWM Sosnówka 29.03-07.04.2019 Marek Marcyniuk
badminton MMM Lubniewice 13.04.2019 Robert Aleksandrowicz
piłka nożna M KWM Kożuchów 17.03.2019 Wojciech Drożdż
gimnastyka trampolina KWMŁD Zielona Góra 18-21.03.2019 Jarosław Taryma
badminton KWM Ostrów Wlkp. 22-24.03.2019 Robert Aleksandrowicz
piłka nożna M KWM Głuchołazy 22-24.03.2019 Wojciech Drożdż
gimnastyka trampolina KWMŁD Poznań 22-24.03.2019 Jarosław Taryma
piłka siatkowa M KWM Zielona Góra 29-31.03.2019 Andrzej Krzyśko
lekka atletyka MMM Nowa Sól 30.03.2019 Andrzej Szczesny
strzelectwo sportowe KWMŁD Wrocław 04-07.04.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWJ Wrocław 04-07.04.2019 Jerzy Zarzycki
gimnastyka trampolina KWJ Zielona GÓra 05-07.04.2019 Jarosław Taryma
jeździectwo KWJ Strzegom 05-07.04.2019 Joanna Skibińska
pięciobój nowoczesny KWJ Warszawa 05-07.04.2019 Marcin Horbacz
gimnastyka trampolina KWMŁD Zielona Góra 05-07.04.2019 Zielona Góra
jeździectwo KWM Strzegom 05-07.04.2019 Joanna Skibińska
badminton KWM Lubniewice 04-07.04.2019 Robert Aleksandrowicz
pięciobój nowoczesny KWJM Warszawa 05-07.04.2019 Marcin Horbacz
zapasy K KWJM Komorniki 05-07.04.2019 Mirosław Sawicki
piłka nożna M KWM Mostki Ołobok 09.04.2019 Wojciech Drożdż
piłka ręczna M KWM Babimost 12-14.04.2019 Marek Książkiewicz
kolarstwo szosowe MMM Strzelce Krajeńskie 13-14.04.2019 Dariusz Maksymowicz
zapasy klasyczne KWJ Żary 15-20.04.2019 Artur Mikołajczyk
zapasy klasyczne KWJM Żary 15-20.04.2019 Artur Mikołajczyk
pięciobój nowoczesny KWMŁD Zielona Góra - Drzonków 15-24.04.2019 Tomasz Cygański
piłka wodna KWM Gorzów Wlkp. 15-19.04.2019 Sebastian Żabski
koszykówka K KWM Przylep 18.04.2019 Łukasz Hiszpański
wioślarstwo KWJ Wałcz 16-20.04.2019 Piotr Bastap
piłka nożna M KWM Świdnica 16-17.04.2019 Wojciech Drożdż
wioślarstwo KWMŁD Wałcz 16-20.04.2019 Piotr Basta
lekka atletyka KWM Wałcz 17-24.04.2019 Dariusz Wisz
wioślarstwo KWJ Wałcz 22-26.04.2019 Piotr Basta
wioślarstwo KWMŁD Wałcz 22-26.04.2019 Piotr BAsta
piłka nożna K KWJM Górzyca 24-25.04.2019 Katarzyna Poźniak
tenis stołowy KWMŁD Mława 24-28.04.2019 Krzysztof  Stamirowski
tenis stołowy KWJ Mława 24-28.04.2019 Krzysztof Stamirowski
piłka nożna K KWM Górzyca 24-25.04.2019 Tomasz Zieliński
strzelectwo KWMŁD Wrocław 25-28.04.2019 Mieczysław Kubiak
pilka siatkowa M KWM Zielona Góra 25-28.04.2019 Andrzej Krzyśko
strzelectwo KWJ Wrocław 25-28.04.2019 Mieczysław Kubiak
szachy KWM Międzyzdroje 26.04-05.05.2019 Andrzej Modzelan
wioślarstwo KWJ Poznań 26-28.04.2019 Piotr Basta
wioślarstwo KWMŁD Poznań 26-28.04.2019 Piotr Basta
pięciobój nowoczesny KWM/KWJM/KWJ Częstochowa 26-28.04.2019 Marcin Horbacz
żeglarstwo KWM Puck 24.04-05.05.2019 Agnieszka Racino
pięciobój nowoczesny KWMŁD Zielona Góra- Drzonków 26.04-05.05.2019 Tomasz Cygański
koszykówka M KWM Zielona Góra 27.04.2019 Marek Hossa
piłka siatkowa K KWM Zielona Gora 27-29.04.2019 Mirosław Kasprowicz
piłka nożna K KWJM Dzierżoniów 30.04-01.05.2019 Katarzyna Poźńiak
piłka nożna K KWM Dzierżoniów 30.04-01.05.2019 Tomasz Zieliński
strzelectwo KWMŁD Ustka 01-05.05.2019 Jerzy Zarzycki
badminton KWM Choszczno 01-05.05.2019 Robert Aleksandrowicz
strzelectwo KWJM Ustka 01-05.05.2019 Jerzy Zarzycki
zapasy klasyczne KWM Żukowo 03-04.05.2019 Bogdan Kępiński
tenis stołowy MMM Drzonków 04.05.2019 Paweł Sroczyński
piłka nożna M KWM Police 07-08.05.2019 Wojciech Drożdż
wioslarstwo KWM Bydgoszcz 11.05.2019 Paulina Zastawa-Schodowska
wioslarstwo KWJM Bydgoszcz 11.05.2019 Paulina Zastawa-Schodowska
piłka ręczna K KWM Babimost 10-12.05.2019 Bronisław Maly
jeździectwo KWJ Racot 10-12.05.2019 Joanna Skibińska
jeździectwo KWM Racot 10-12.05.2019 Joanna Skibińska
kajakarstwo KWMŁD Poznań 10-12.05.2019 Rafał Krajewski
piłka siatkowa K KWM NOwa Sól 10-12.05.2019 Mirosław Kasprowicz
piłka siatkowa M KWM Zielona Góra 10-12.05.2019 Andrzej Krzyśko
strzelectwo KWMŁD Bydgoszcz 16-19.05.2019 Roman Kędra
akrobatyka-zespoły KWM Warszawa 16-19.05.2019 Sławomir Szliter
srtrzelectwo KWJ Bydgoszcz 16-19.05.2019 Roman Kędra
piłka siatkowa M KWM Skarżysko Kamienna 16-19.05.2019 Andrzej Krzyśko
koszykówka K KWM Przylep 17-19.05.2019 Łukasz Hiszpański
jeździectwo KWJ Strzegom 17-19.05.2019 Joanna Skibińska
koszykówka M KWM Zielona Góra 17-19.05.2019 Marek Hossa
zapasy K KWM Krotoszyn 17-18.05.2019 Mirosław Sawicki
pięciobój nowoczesny KWJM Pasym 17-19.05.2019 Marcin Horbacz
pięcioboj nowoczesny KWJ Pasym 17-19.05.2019 Marcin Horbacz
judo KWJM Bielsko-Biała 19-21.05.2019 Tomasz Zieliński
judo KWM Bielsko-Biała 19-21.05.2019 Tomasz Zieliński
piłka ręczna M KWM Żagań 24-26.05.2019 Marek Książkiewicz
szermierka KWMŁD Kraków 24-25.05.2019 Jarosław Czorniczek
szermierka KWJ Kraków 24-25.05.2019 Jarosław Czorniczek
piłka nożna M KWM Babimost 27-28.05.2019 Wojciech Drożdż
kajakarstwo KWJM Wałcz 27.05-06.06.2019 Arkadiusz Krajewski
kajakarstwo KWJ Wałcz 27.05-06.06.2019 Rafal Krajewski
kajakarstwo KWMŁD Wałcz 27.05-06.06.2019 Rafał Krajewski
sumo KWM Lublin 01-02.06.2019 Małgorzata Kitowska
judo KWJ Gdańsk 02-04.06.2019 Daiusz Giedziun
judo KWJM Gdańsk 02-04.06.2019 Dariusz Giedziun
gimnastyka-trampolina KWJM ZIelona Góra 02-06.06.2019 Jarosław Taryma
kolarstwo KWM Markowice 05-09.06.2019 Marek Marcyniuk
tenis stołowy KWMŁD Hasselt 06-11.06.2019 Paweł Sroczyński
tenis stołowy KWJM Hasselt 06-11.06.2019 Paweł Sroczyński
tenis stołowy KWM Hasselt 06-11.06.2019 Paweł Sroczyński
tenis stołowy KWJ Hasselt 06-11.06.2019 Paweł Sroczyński
piłka ręczna K KWM Babimost 07-09.06.2019 Bronisław Maly
kajakarstwo KWJM Bydgoszcz 07-09.06.2019 Arkadiusz Krajewski
gimnastyka-trampolina KWJM Zielona Góra 07-09.06.2019 Jarosław Taryma
szermierka KWM Rybnik 07-09.06.2019 Mirosław Księżyk
akrobatyka zespoły KWM Orzysze 07-09.06.2019 Slawomir Szliter
koszykówka K KWM Gorzów Wlkp. 09.06.2019 Łukasz Hiszpański
piłka wodna KWM Gorzów Wlkp. 10-14.06.2019 Sebastian Żabski
strzelectwo sportowe KWJM Wrocław 13-16.06.2019 Mieczysław Kubiak
judo KWJ Nowa Sól 13-17.06.2019 Dariusz Giedziun
jeździectwo KWM Jaroszówka 14-16.06.2019 Joanna Sibińska
jeździectwo KWJ Jaroszówka 14-16.06.2019 Joanna Skibińska
lekka atletyka KWM Słubice 15-25.06.2019 Zygmunt Szwarc
piłka siatkowa M KWM Zielona Góra 21-28.06.2019 Andrzej Krzyśko
pływanie KWM Gorzów Wlkp. 15-16.06.2019 Radosław Nitschke
szermierka KWMŁD Dziwnów 20-23.06.2019 Jarosław Czorniczek
gimnastyka-trampolina KWJM Międzywodzie 24.06-01.07.2019 Jarosław Taryma
kickboxing KWM Ząb 20-27.06.2019 Bogumił Połoński
zapasy K KWJM Myślenice 20-27.06.2019 Władysław Olejnik (PZ)
zapasy K KWM Myślenice 20-27.06.2019 Władysław Olejnik
piłka nożna M KWM Gorzów Wlkp. 21-22.06.2019 Wojciech Drożdż
akrobatyka-zepoły KWM Zielona Góra 27-30.06.2019 Danuta Majewska
szermierka KWM Człuchów 22-30.06.2019 Mirosław Księżyk
podnoszenie ciężarów KWJM Myślibórz 24-30.06.2019 Michał Strykowski
gimnastyka - trampolina KWJM Międzywodzie 24.06-01.07.2019 Jarosław Taryma
wioślarstwo KWJM Kruszwica 28-30.06.2019 Paulina Zastawa-Schodowska
wioślarstwo KWMŁD Człuchów 03-25.07.2019 Piotr Basta
tenis KWM Harrachov 29.06-08.07.2019 Renata Skrzypczyńska
pływanie KWM Szklarska Poręba 30.06-07.07.2019 Radosław Nitschke
szermierka KWMŁD Zielona Góra 01-24.07.2019 Mirosław Księżyk
akrobatyka-zespoły KWM Międzywodzie 01-08.07.2019 Sławomir Szliter
szermierka KWJ ZIelona Góra 01-24.07.2019 JArosław Czorniczek
wioślarstwo KWJ Człuchów 03-18.07.2019 Piotr Basta
kajakarstwo klasyczne KWMŁD Lubniewice 03-17.07.2019 Rafał Krajewski
wioślarstwo KWM Poznań 06-07.07.2019 Paulina Zastawa Schodowska
kajakarstwo klasyczne KWM Przemet 06-17.07.2019 Dariusz Cichocki
kajakarstwo klasyczne KWM Wałcz 06-17.07.2019 Karolina Głażewska
kajakarstwo klasyczne KWM Lubniewice 06-17.07.2019 Monika Chrobot
judo KWJM Jastrowie 06-18.07.2019 Piotr Karolkowski
akroabtyka-zespoły KWM Mrzeżyno 07-14.07.2019 Danuta Majewska
badminton KWM Choszczno 08-13.07.2019 Robert Aleksandrowicz
żeglarstwo KWM Slawa 08-18.07.2019 Sława
wioślarstwo KWJM Człuchów 08-25.07.2019 PAulina Zstawa-Schodowska
wioslartswo KWM Człuchów 08-25.07.2019 PAulina Zastawa-Schodowska
zapasy K KWJM Karlino 10-20.07.2019 Dariusz Grzywiński
strzelectwo sportowe KWJM Zielona Góra 11-20.07.2019 Jerzy Zarzycki
gimnastyka trampolina KWJM Dziwnów 14-20.07.2019 Radosław Walczak
ju-jitsu KWJM Mielno 14-22.07.2019 Grzegorz Biegański
gimanstyka trampolina KWJ Dziwnów 14-20.07.2019 Radosław Walczak
sumo KWMŁD Mielno 14-22.07.2019 Małgorzata Kitowska
gimnastyka-trampolina KWMŁD Dziwnów 14-20.07.2019 Radosław Walczak
tenis stołowy KWMŁD Drzonków 15-19.07.2019 Andrzej Kopecki
tenis stołowy KWM Drzonków 15-20.07.2019 Łukasz Dzikowski
kajakarstwo KWMŁD Poznań 18-20.07.2019 Rafał Krajewski
tenis stołowy KWJ Drzonków 15-19.07.2019 Andrzej Kopecki
tenis stołowy KWJM Drzonków 15-19.07.2019 Łukasz Dzikowski
piłka ręczna K KWM BAbimost 13-20.07.2019 Bronisław Maly
szermierka KWJM Myślibórz 16-25.07.2019 JArosław Czorniczek
szermierka KWJ Myślibórz 16-25.07.2019 Jarosław Czorniczek
pięciobój nowoczesny KWM Myślibórz 16-25.07.2019 Marcin Horbacz
pieciobój nowoczesny KWJM Myślibórz 16-25.07.2019 Marcin Horbacz
pięciobój nowoczesny KWJ Myślibórz 16-25.07.2019 Marcin HOrbacz
kajakarstwo klasyczne KWJ Lubniewice 18.07-7.08.2019 Rafał Krajewski
kajakarstwo klasyczne KWJ Wałcz 18.07-7.08.2019 Marek Bohdziun
kajakarstwo klasyczne KWJ Przemet 18.07-07.08.2019 Dariusz Cichocki
jeździectwo KWJ Drzonków 19-25.07.2019 Jerzy Gontowiuk
jeździectwo KWM Drzonków 19-25.07.2019 Joanna Skibińśka
kickboxing KWM Borowice 19-28.07.2019 Borowice
tenis stołowy KWMŁD Sława 20-27.07.2019 Krzysztof Stamirowski
tenis stołowy KWJ Sława 20-27.07.2019 Andrzej Kopecki
tenis stołowy KWJM Sława 20-27.07.2019 Krzysztof Stamirowski
judo KWJ Odrodzenie 21.07-04.08.2019 Dariusz Giedziun
judo KWJM Odrodzenie 21.07-4.08.2019 Dariusz Giedziun
kajakarstwo klasyczne KWJM Przemet 22.07-7.08.2019 Dariusz Cichocki
kajakarstwo klasyczne KWJM Wałcz 22.07-7.08.2019 Marek Bohdziun
kajakarstwo klasyczne KWJM Lubniewice 22.07-7.08.2019 Arkadiusz Krajewski
saneczkarstwo lodowe KWM Smerzovka 23.07-02.08.2019 Zofia Pocztarek
gimnastyka-trampolina KWJ Dziwnów 26.07-05.08.2019 Radosław Walczak
koszykówka K KWM Kórnik 26.07-02.08.2019 Łukasz Hiszpański
gimnastyka-trampolina KWMŁD Dziwnów 26.07-05.08.2019 Radosław Walczak
gimnastyka-trampolina KWJM Dziwnów 26.07-05.08.2019 Radosław Walczak
piłka nożna M KWM Świdnica 28.07-03.08.2019 Wojciech Drożdż
podnoszenie ciężarów KWJM Piekary Śląskie 28.07-08.08.2019 Michał Strykowski
tenis stołowy KWMŁD Drzonków 29.07-01.09.2019 Andrzej Kopecki
judo KWJM Odrodzenie 21.07-.04.08.2019 Dariusz Giedziun
akrobatyka-zepoły KWM Dziwnów 26.07-05.08.2019 Katarzyna Walczak
kajakarstwo KWMŁD Poznań 30.08-01.09.2019 Rafał Krajewski
zapasy klasyczne KWM Pogorzelica 31.07-10.08.2019 Mirosław Sawicki
zapasy kobiet KWJM Pogorzelica 31.07-10.08.2019 Mirosław Sawicki
zapasy kobiet KWM Pogorzelica 31.07-10.08.2019 Mirosłwa Sawicki
zapasy klasyczne KWJ Pogorzelica 31.07-10.08.2019 Mirosław Sawicki
zapasy klasyczne KWJM Pogorzelica 31.07-10.08.2019 Mirosław Sawicki
strzelectwo sportowe KWJ Wrocław 01-04.08.2019 Jarzy Zarzycki
lekka atletyka KWM Szklarska Poręba 01-10.08.2019 Piotr Kiedrowicz
strzelectwo sportowe KWMŁD Wrocław 01-04.08.2019 Jerzy Zarzycki
jeździectwo KWJ Strzegom 02-04.08.2019 Joanna Skibińska
strzelectwo sportowe KWJM Zakopane 04-11.08.2019 Macios Rafał
strzelectwo sportowe KWJ Zakopane 04-11.08.2019 Macios Rafał
lekka atletyka KWM Karpacz 05-15.08.2019 Andrzej Orołwski
lekka atletyka KWM Słubice 05-14.08.2019 Jarzy Walczak
gimnastyka - trampolina KWMŁD Dziwnów 06-12.08.2019 Radosław Walczak
gimnastyka - trampolina KWJ Dziwnów 06-12.08.2019 Radosław Walczak
judo KWM Darłowo 07-15.08.2019 Tomasz Zieliński
judo KWJM Darłowo 07-15.08.2019 Tomasz Zieliński
sumo KWMŁD Darłowo 07-15.08.2019 Małgorzta Kitowska
kajakarstwo KWJ Bydgoszcz 08-11.08.2019 Rafał Krajewski
judo KWJM Cetniewo 08-18.08.2019 Dariusz Giedziun
judo KWJ Cetniewo 08-18.08.2019 Dariusz Giedziun
ju-jitsu KWJM Mielno 09-13.08.2019 Grzegorz Biegański
szermierka KWJ Przesieka 9-18.08.2019 Jarosław Czorniczek
szermierka KWJM Przesieka 9-18.08.2019 Jarosław Czorniczek
lekka atletyka KWM Rewal 10-20.08.2019 Ryszard Biesiada
kolarstwo KWM Szczecin 11-15.08.2019 Marek Marcyniuk
lekka atletyka KWM Międzyzdroje 11-21.08.2019 Dariusz Wisz
lekka atletyka KWM Midęzyzdroje 11-19.08.2019 Agnieszka Woźniak
pięciobój nowoczesny KWMŁD Grzybowo 12-24.08.2019 Tomasz Cygański
lekka atletyka KWM Sosnówka 12-22.08.2019 Zygmunt Szwarc
piłka nożna k KWJM Rewal 13-20.08.2019 Katarzyna Poźniak
piłka nożna k KWM Rewal 13-20.08.2019 Arkadiusz Muraszow
lekka atletyka KWM Sieraków 15-24.08.2019 Roman Kwapich
saneczkarstwo lodowe KWJ Smerzovka 16-22.08.2019 Zofia Pocztarek
jeździectwo KWJ Drzonków 16-18.08.2019 Joanna Skibisńka
saneczkarstwo lodowe KWJM Smerzovka 16-22.08.2019 Zofia Pocztarek
ju-jitsu KWJM Czernichów 16-19.08.2019 Grzegorz Biegański
podnoszenie ciężarów KWJM Trzebież 17-25.08.2019 Michał Strykowski
kajakarstwo KWMŁD Lubniewice 17-29.08.2019 Rafał Krajewski
szachy KWM Dąbki 17-27.08.2019 Grzegorz Murawski
judo KWJM Zakopane 18-29.08.2019 Tomasz Zieliński
sumo KWMŁD Zakopane 18-25.08.2019 Małgorzata Kitowska
judo KWM Zakopane 18-29.08.2019 Tomasz Zielińksi
koszykówka KWM Mrzeżyno 19-29.08.2019 Marek Hossa
lekka atletyka KWM Międzyzdroje 19-28.08.2019 Sebastian Papuga
szermierka KWM Zielona Góra 19-23.08.2019 Tomasz Witosławski
akrobatyka - zespoły  KWM Zielona Góra 20-30.08.2019 Danuta Majewska
strzelectwo sportowe KWM Pszczew 21-28.08.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWMŁD Pszczew 21-28.08.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWJM Pszczew 21-28.08.2019 Jerzy Zarzycki
kolarstwo KWM Sosnówka 21-25.08.2019 Marek Marcyniuk
piłka ręczna M KWM Grzybowo 22-30.08.2019 Marek Książkiewicz
pływanie KWM Jarosławiec 24-31.08.2019 Patryk Pietrzyk
piłka wodna KWM Podczele 24-30.08.2019 Sebastian Żabski
pięciobój nowoczesny KWMŁD Przesieka 25-31.08.2019 Tomasz Cygański
pięciobój nowoczesny Kwj Drzonków 25.08.-01.09.2019 Andrzej Kopecki
tenis stołowy KWM Drzonków 25.08-01.09.2019 Łukasz Dzikowski
tenis stołowy KWJM Drzonków 25.08-01.09.2019 Krzysztof Stamirowski
pięciobó nowoczesny KWJ Drzonków 27-31.08.2019 Marcin Horbacz
piłka nożna K KWJM Długie 30.08-01.09.2019 Robert Dziadul
jeździectwo KWM Racot 30.08.-1.09.2019 Joanna Skibisńka
jeździectwo KWJ Racot 30.08-1.09.2019 Joanna Skibisńka
koszykówka M KWM Kraków 06-08.09.2019 Marek Hossa
piłka siatkowa K KWM Nowa Sól 06-08.09.2019 Mirosław Kasprowicz
podnoszenie ciężarów KWJM Myślibórz 12-15.09.2019 Michał Strykowski
tenis stołowy KWMŁD Drzonków 16.09-05.10.2019 PAweł Sroczyński
piłka nożna M KWM Żagań 18.09.2019 Wojciech Drożdż
koszykówka K KWM Zielona Góra 21.09.2019 Łukasz Hiszański
gimnastyka trampolina KWJ Zielona Góra 23-26.09.2019 Jarosław Taryma
gimnastyka trampolina KWMŁD Zielona Góra 23-26.09.2019 Jarosław Taryma
tenis stołowy KWJ Drzonków 24-27.09.2019 PAweł Sroczyński
tenis stołowy KWJM Kraków 26-29.09.2019 Andrzej Kopecki
jeździectwo KWJ Baborówko 27-29.09.2019 Joanna Skibińska
gimnastyka trampolina KWMŁD Katowice 27-29.09.2019 JArosław Taryma
ju-jitsu KWJM Sochaczew 27-28.09.2019 Grzegorz Biegański
gimnastyka-trampolina KWJ Katowice 27-29.09.2019 Jarosław Taryma
piłka siatkowa K KWM Szczecin 20-22.09.2019    Mirosław Kasprowicz
pięciobój nowoczesny KWMŁD Drzonków 23.09-30.09.2019 Tomasz Cygański
koszykówka K KWM Gorzów Wlkp. 28.09.2019 Łukasz Hiszpański
judo KWM Warszawa 28.09-01.10.2019 TOmasz Zieliński
judo KWJM Warszawa 27.09-01.10.2019 Tomasz Zieliński
pływanie KWM Zakopane 30.09-06.10.2019 Radosław Nitschke
strzelectwo KWMŁD Wrocław 03-06.10.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo KWM Wrocław 03-06.10.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo KWJ Wrocław 03-06.10.2019 Jerzy Zarzycki
pięciobój nowoczesny KWJ Pasym 04-06.10.2019 Marcin Horbacz
pięciobój nowoczesny KWJM Pasym 04-06.10.2019 Marcin Horbacz
tenis stołowy KWM Wałbrzych 06-06.10.2019 PAweł Sroczyński
piłka nożna M KWM Słubice 08-09.10.2019 Wojciech Drożdż
tenis stołowy KWM Łaziska Górne 10-13.10.2019 PAweł Sroczyński
jeździectwo KWJ Strzegom 11-13.10.2019 Joanna Skibińska
jeździectwo KWM Przesieka 17-19.10.2019 Joanna Skibisńka
zapasy klasyczne KWM Żary 18-20.10.2019 Bogdan Kepiński
piłka nożna K KWJM Kostrzyn n/O 18-20.10.2019 Kamil Jaźwiński
piłka nożna M KWM Babimost 22-23.10.2019 Wojciech Drożdż
strzelectwo KWJM Łeba 24-27.10.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo KWJ Łeba 24-27.10.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo KWM Łeba 24-27.10.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo KWMŁD Łeba 24-27.10.2019 Jerzy Zarzycki
zapasy klasyczne KWM Kraków 25-26.10.2019 Bogdan Kępiński
pływanie KWM Gorzów Wlkp. 25-26.10.2019 Radosław Nitschke
jeździectwo KWM Przesieka 25-27.10.2019 Joanna Skibińska
jeździectwo KWJ Przesieka 25-27.10.2019 Joanna Skibiskńa
koszykówka KWM Zielona Góra 25-27.10.2019 MArek Hossa
wioslarstwo KWJ Poznań 25-27.10.2019 Piotr Basta
wioślarstwo KWMŁD Poznań 25-27.10.2019 Piotr Basta
wioślarstwo KWJM Poznań 25-27.10.2019 PAulina Zastawa Schodowska
wioślarstwo KWJM Wałcz 29-31.10.2019 Paulina Zastawa-Schodowska
saneczkarstwo KWJ Słowacja 02.11-12.11.2019 Zofia Pocztarek
saneczkarstwo KWMŁD Słowacja 31.10-12.11.2019 Zofia Pocztarek
saneczkarstwo KWJM Słowacja 04.11-12.11.2019 Zofia Pocztarek
pięciobój nowoczesny KWMŁD Spała 04-17.11.2019 Andrzej Filipowski
kolarstwo KWM Koziegłowy 07-11.11.2019 Marek Marcyniuk
strzelectwo sportowe KWM Gdynia 07-10.11.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWJM Gdynia 07-10.11.2019 JErzy Zarzycki
piłka ręczna K KWM Resko 08-10.11.2019 Petela Paweł
judo KWJM Bytom 08-10.11.2019 Dariusz Giedziun
strzelectwo sportowe KWM Zielona Góra 29.11-01.12.2019 Jerzy Zarzycki
koszykówka K KWM Zielona Góra 08.11-11.11.2019 Łukasz Hiszpański
koszykówka M KWM Radom 14-17.11.2019 Marek Hossa
pływanie KWM Wrocław 14-16.11.2019 Patryk Pietrzyk
pływanie KWM Poznań 15-16.11.2019 Radosław Nitschke
wioslarstwo KWJM Gorzów Wlkp. 18.11-09.12.2019 Paulina Zastawa-Schodowska
podnoszene ciężarów KWJM Zielona Góra/Police 18-23.11.2019 Michał Strykowski
kajakarstwo KWMŁd JAgniątków 19.11-08.12.2019 Marek Bohdziun
kajakarstwo KWMŁD Borowice 19.11-08.12.2019 Rafał Krajewski
piłka nożna K KWM Gorzów Wlkp. 19.11.2019 Arkadiusz Muraszow
tenis KWM Zielona GórA 16-17.11.2019 Renata Skrzypczyńska
tenis KWM Zielona Góra 23-25.11.2019 Renata Skrzypczyńska
judo KWJM Oleśnica 23-27.11.2019 Dariusz Giedziun
kajakarstwo KWJ Borowice 23.11-08.12.2019 Arkadiusz Krajewski
szermierka KWJ Warszawa 29.11-01.12.2019 Jarosław Czorniczek
strzelectwo sportowe KWMŁD Wrocław 05-08.10.2019 Roman Kędra
piłka nożna K KWM Żary 28.10.2019 Katarzyna Poźniak
kajakarstwo KWJM Borowice 22.11-08.12.2019 Arkadiusz Krajewski
piłka nożna K KWJM Kostrzyn nad Odrą 22-24.11.2019 Robert Dziadul
judo KWJ Oleśnica 22-24.11.2019 Dariusz Giedziun
gimnastyka-trampolina KWMŁD ZIelona Góra 22-20.12.2019 JArosław Taryma
gimnastyka-trampolina KWJ Zielona Góra 22-20.12.2019 Jarosław Taryma
gimnastyka-trampolina KWJM ZIelona Góra 22-24.11.2019 Jarosław Taryma
szermierka KWM Zielona Góra 25.11-30.11.2019 Mirosław Księżyk
pięciobój nowoczesny KWJ Drzonków 25.11-06.12.2019 Marcin Horbacz
pięciobój nowoczesny KWMŁD Zileona Góra 25.11-06.12.2019 Tomasz Cygański
kajakarstwo KWM JAgniątków 28.11-08.12.2019 Karolina Głażewska
kajarstwo KWM Borowice 28.11-08.12.2019 Monika Chrobot
pływanie KWM Warszawa 28-30.11.2019 Radosław Nitschke
strzelectwo sportowe KWM Zielona Góra 28.11-01.12.2019 Jerzy Zarzycki
zapasy klasyczne KWJ Żary 29.11 - 01.12.2019 Artur Mikołajczyk
akrobatyka-zespoły KWM Łańcut 29.11-01.12.2019 Katarzyna Biłgorajska
piłka nożna K KWM BAbimost 29.11-01.12.2019 Arkadiusz Muraszow
zapasy K KWM Czarny Bór 29.11-01.12.2019 Mirosław Sawicki
zapasy klasyczne KWJM Żary 29.11-01.12.2019 Artur Mikołajczyk
zapasy K KWJM Czarny Bór 29.11-01.12.2019 Mirosław Sawicki
szermierka KWJM Warszawa 29.11.-01.12.2019 Jarosław Czorniczek
lekka atletyka KWM Szklarska Poręba 29.11-08.12.2019 Agnieszka Woźniak
lekka atletyka KWM Szklarska Poręba 30.11-08.12.2019 Ryszard Biesiada
lekka atletyka KWM Sosnówka 06-15.12.2019 Zygmunt Szwarc
tenis stołowy KWJM Sepólno Krajeńskie 28.11-01.12.2019 Andrzej Kopecki
gimnastyka-trampolina KWJM Zielona Góra 02-19.12.2019 JArosłąw Taryma
strzelectwo sportowe KWJM Zielona Góra 04-09.12.2019 Jerzy Zarzycki
strzelectwo sportowe KWJ Wrocław 05-08.12.2019 Roman Kędra
tenis stołowy KWJ Ostórda 05-08.12.2019 PAweł Sroczyński
szermierka KWJ Praga 06-08.12.2019 JArosław Czorniczek
pięciobój nowoczesny KWJM Spała 06-08.12.2019 Marcin Horbacz
pięciobój nowoczesny KWM Spała 06-08.12.2019 Marcin Horbacz
szermierka KWJM Praga 06-08.12.2019 Jarosław Czorniczek
judo KWJM Zakopane 06-12.12.2019 Tomasz Zieliński
lekka atletyka KWM Sosnówka 06-15.12.2019 Zygmunt Szwarc
judo KWM Zakopane 06-12.12.2019 Tomasz Zieliński
lekka atletyka KWM Międzyzdroje 07-15.12.2019 Piotr Kiedrowicz
pływanie KWM Szczecin 07-08.12.2019 Patryk Pietrzyk
saneczkarstwo KWJM Smerzovka 09-22.12.2019 Zofia Pocztarek
saneczkarstwo KWM Smerzovka 09-22.12.2019 ZOfia POcztarek
pięciobój nowoczesny KWJM Drzonków 09-19.12.2019 MArcin Horbacz
pięciobój nowoczesny KWMŁD Zielona Góra 09-19.12.2019 Tomasz Cygański
pięciobj nowoczesny KWJ Drzonków 09-19.12.2019 Marcin Horbacz
tenis stołowy KWMŁD Drzonków 11-20.12.2019 Paweł Sroczyński
tenis stołowy KWM Brzeg Dolny 12-15.12.2019 Paweł Sroczyński
szermierka KWJ Przesieka 13-15.12.2019 JArosław Czorniczek
szermierka KWJM Przesieka 13-15.12.2019 Jarosław Czorniczek
lekka atletyka KWM Szklarska Poręba 14-22.12.2019 Mateusz Wisz
piłka nożna K KWJM Kostrzyn nad Odrą 14-15.12.2019 Robert Dziadul
piłka nożna K KWM Kostrzyn nad Odrą 14-15.12.2019 Arkadiusz Muraszow
tenis stołowy KWJ Drzonków 14-20.12.2019 Paweł Sroczyński
piłka ręczna M KWM BAbimost 20-23.12.2019 Marek Książkiewicz
pięciobój nowoczesny KWMŁD Przesieka 26-31.12.2019 Tomasz Cygański
szermierka KWMŁd Przeiseka 26-31.12.2019 Tomasz Cygański
zapasy klasyczne KWJ Żary 27-31.12.2019 Artur Mikołajczyk
zapasy klasyczne KWJM Żary 27-31.12.2019 Artur Mikołajczyk
piłka siatkowa K KWM Gdynia 27-29.12.2019 Mirosław Kasprowicz
piłka ręczna K KWM Babimost 28-30.12.2019 Bronisław Maly
tenis stołowy KWMŁD Drzonków 28-31.12.2019 Paweł Sroczyński
 tenis stołowy KWJ Drzonków 27-31.12.2019 Paweł Sroczyński